Na tejto stránke na seba prezradí niektoré informácie člen komisie PK informatiky pri SPŠE Piešťany

Jaromír Tříska

Informácie o profesionálnej praxi, a prípadne aj podrobný profesijný životopis si môžete pozrieť na stránke profesný životopis

Informácie o nadobudnutom odbornom technickom aj pedagogickom vzdelaní, o absolvovaných školeniach a kurzoch v priebežnom vzdelávaní si môžete pozrieť na stránke vzdelanie

Ak si chcete pozrieť niečo z mojej práce, skúste to na týchto stránkach v časti "študijné materiály - učebné texty"
Ak máte vo vzťahu k mojej osobe čokoľvek na srdci, napísať môžte na adresu triska.jaromir(at)spsepn.edu.sk

O tom, že môj vzťah ku študentom nie je založený na autoritárskom despotizme (aj keď niektoré kuvičie hlasy tým občas úspešne strašia najmä žiakov nižších ročníkov)
sa môžete presvedčiť na stránke básničky, kde som zverejnil spontánnu tvorbu študentov, zabavte sa nad tým, ako sa na mne zabávali študenti.

OSOBNÍ ZÁJMY

A vy, kdož přece jen prahnete po tom, aby jste se dozvěděli o mně něco více,
vězte, že mi pomalu táhne k padesátce, jsem stále pouze jedenkrát ženatý, mám tři potomky, a má práce mne v poslednich letech zaměstnává patrně více, než je zdrávo. Z čehož patrně plyne, že ji dělám rád.
A pokud mi zbyde čas, kutím něco doma či na chalupě, občas chodívám na túry, na nichž rád fotografuji, sem - tam si zahraji na kytaře a je-li venku mizerné počasí, rád si přečtu něco dobrého. Oblibuji literaturu faktu a dobrou sci-fi.